Majowe wyjazdy rekreacyjne nad polskie morze stały się już tradycją dla seniorów – słuchaczy naszego uniwersytetu.
Tym razem spędzilśmy piękny czas w nadmorskiej Ustce. Pogoda tym razem dopisała – było słonecznie , w miarę ciepło , ale dokuczał chłodny wiatr.
Oprócz spacerów, nawet plażowania był czas na zwiedzanie okolicy i miasta. W Ustce nie brakuje atrakcji turystycznych – ciekawe Muzeum Bursztynu, bunkry Bluechera , ustecki port, Latarnia morska / z jej tarasu rozpościera się ciekawy widok na bliższą i dalszą okolicę /.
Odwiedziliśmy też nadmorskie klify w Orzechowie, Dolinę Charlotty z jej atrakcjami / Fokarium, Zoo Wioska balijska /. Spacerowaliśmy do woli nadmorską promenadą i brzegiem morza. Zaproszono nas do pobliskich Rowów, gdzie w zaprzyjaźnionej ” Orchidei ” czekała na nas obiadokolacja i zabawa taneczna z DJ-em.
Była też okazja do świętowania urodzin naszego kolegi Andrzeja Kaczmarka i Dnia Matki. Takie dwa miłe akcenty …..




















