W środę 15 stycznia gościliśmy  w naszym utw Tomasza Białka - tenora, aktora scen muzycznych, reżysera, dyrektora Teatru Muzycznego Castello.

W swoim dorobku ma wiele ról pierwszo jak i drugoplanowych. Wśród najważniejszych należy wymienić: Barnaba Tucker w Hello, Dolly!, Jim Boy w Kwiecie Hawaii, Billy w 42 ulicy, Travis w Footloose, Kupido w Orfeuszu w piekle, Młodszy brat w Ragtimie, Enrico Piselli w Nocy w Wenecji, Raoul St. Brioche w Wesołej Wdówce oraz Lis w Małym Księciu. Tomasz pełni nie tylko funkcję dyrektora. Jest reżyserem m.in. wspomnianej wyżej Księżniczki Czardasza, muzycznej bajki edukacyjnej "Trzy magiczne słowa" a także spektakli : "Wesoła Wdówka" , "Zemsta Nietoperza" oraz "Żywa Legenda". Znajduje się również w zespole artystycznym Castello, co pozwala mu na realizacje swoich największych pasji czyli śpiewu i aktorstwa.
Dla nas zaśpiewał kolędę Anioł pasterzom mówił oraz Umówiłem się z nią na dziewiątą, Funiculi, Funicula i wiele innych pięknych utworów operetkowych.
Gościliśmy też Patryka Mochę dyrektora organizacyjnego teatru Castello,  oprócz roli dyrektora można go zobaczyć w epizodach na scenie Teatru Muzycznego Castello w niektórych realizacjach operetkowych oraz bajkach dla najmłodszych widzów.